Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
97 postów 4 komentarze

Bronisław Waśniewski – Ciechorski DZIENNIKARZ

WaśniewskiCiechorski - Felietonista Dziennikarz

Bicie polskich serc

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

 

W ostatnich latach XX i początkach XXI wieku rozgorzała   dyskusja  na temat bicia dzieci postanowiłem drążyć temat o to moje   zaskakujące wyniki .
Ostatnimi czasy Sejm uchwalił ustawę  zakazującą stasowania klapsów w  stosunku  do dziecka  czyli od 0 do 15 roku życia  . Za pytacie dlaczego do 15 a nie 18 roku życia . O tuż polski kodeks karny daje w pewny sposób przyzwolenie na bicie osoby mającej 15 lat za   jej zgodą .  
Z przeprowadzanych badan wynika , że częściej biją mamy i co ciekawe częściej dziewczynki  niż chłopców .
Mamy polskie bija swoje córki i o dość    mocno  na  wszelkie sposoby . W krajach zachodnich jest cała kultura ‘’spanku ‘’ tylko popularna i uprawiana przez dziewczyny !!!
Co jest ciekawe dziewczyny  maja potrzebę bólu w pupie i co jeszcze  ciekawsze młode dziewczyny spotykają się  i bija się po pupie  .

W Polsce ten ruch się rozpowszechnia i zaczyna się już w szkole podstawowej a kończy się w liceum , z tego też wynika , że matki bija częściej córki niż synów .
Ciekawie co sytego wyniknie  w polskim społeczeństwie
.
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031